Простір дружній до дітей

розміщено в: News | 0

У грудні 2023 р у вільному просторі РеПост ми розпочали реалізацію нового проєкту “Безпечне батьківство”, який покликаний розкрити можливості для відновлення ресурсу через творчість.

За допомогою творчих занять діти і дорослі можуть підтримати себе у тяжкі хвилини, зрозуміти свій емоційний стан, подарувати собі  натхнення.

Напередодні Різдва відвідувачі РеПосту створювали святковий настрій виготовляючи ялинкові прикраси. Неймовірний новорічний декор своїми руками дарує гарний настрій, приємні спогади та атмосферу свята.

Арт посиденьки дозволяють нашим гостям відволіктись від суєти та приділити час собі, поспілкуватися з однолітками та знайти друзів.

В новому 2024 році до РеПосту завітали найменші відвідувачі разом з матусями. На дітей чекала захоплююча техніка – пісочна аплікація. Це дивовижний спосіб розмальовки за допомогою кольорового піску. Поки діти творили свої шедеври, матусі спілкувались з психологом. Як зберегти рівновагу і спокій у складний час, як залишатися в ресурсі, допомогти собі та своїм дітям – все це обговорювали під час бесіди та надихались успіхами дітей

Проєкт реалізується ГО “Твори Добропілля ” у співпраці з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” (PeopleinNeedUkraine) та за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

Поділитися