Вересень у RePost

розміщено в: News | 0

Веселим і насиченим на події був вересень в нашому просторі.

В межах проєкту «Запобігання ризиків у сфері захисту дітей, надання послуг із захисту і підтримки дітям з категорії найвищого ризику у Донецькій області» який реалізується за підтримки Street Child та у партнерстві з ГО «Добропільський центр молоді «ДОБРО» волонтери простору провели серію неймовірних творчих майстерень для наших відвідувачів.

Впродовж місяця ми малювали на воді. Ебру є особливою технікою малювання, коли замість звичайного паперу використовується вода. Ця техніка за допомогою чарівної води, особливих фарб та нехитрих інструментів дозволяє створити неперевершені абстрактні малюнки.

Малювати на воді було цікаво всім, незалежно від віку. Найменшою учасницею заходів стала Маргарита – 3 роки, найстаршому виповнилося 15.

Всі учасники незалежно від віку захоплювались процесом малювання на воді та раділи своїм результатам на папері.

У партнерстві з громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя”  нам вдалося об’єднати і згуртувати спільноту жінок, які потребують психологічної підтримки.

Учасниці зустрічей знайомились з техніками стабілізації та нормалізації свого загального емоційного стану в стресовій ситуації. Працювали з метафоричними асоціативними картами, як екологічним і ефективним інструментом з профілактики стресу та негативу, пошуку ресурсів. Ці Арт-терапевтичні практики допомогли учасницям знайти свій ресурсний канал, висловити свої думки та почуття, а також створити асоціації, які допомогли і наштовхнули на вирішення проблем.

Проєкт “Психологічна допомога у подоланні хронічного стресу особам похилого віку з використанням арт-терапевтичних практик” реалізується громадською організацією “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” та фінансується за підтримки проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, який впроваджує GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Ще більше цікавих заходів чекають на вас у нашому просторі в жовтні. Слідкуйте за подіями у нашому календарі https://repost.org.ua/%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80/

Поділитися