RePost збирає друзів

розміщено в: News | 0

Якщо ви слідкуєте за життям Вільного простору RePost, то знаєте що влітку 2021 року у нашому приміщенні почався ремонт. І нарешті ми готові презентувати Вам наш оновлений простір.

22 січня до RePost завітали інвестори, меценати, волонтери, партнери, донори та друзі простору – спільнота активних і небайдужих добропільців, які вже більше року наповнюють сенсом і змістом Вільний простір.

22 січня 2022р. Презентація оновленого простору RePost

Кожен з присутніх подарував частину свого тепла цьому осередку громадської єдності та активності. Теплі спогади, сердечні привітання, надихаючі побажання створювали особливу атмосферу затишку і гостинності.

RePost та гості заходу щиро вдячні родині Похожалових за їх творчий подарунок. Пісенно-музична композиція підготовлена Ігорем та Володимиром та режисерський супровід пані Людмили вразили присутніх.

Не буває свята без смаколиків і частувань. Духмяний чай, запашна кава та найсмачніші пироги від Марини Кучеренко (з обов’язковим кулінарним майстер-класом) дарували відчуття родинного тепла.

Складно однозначно відповісти на питання: «Що є RePost?». Кожен знаходить тут щось особливе для себе. Для нас це комфортний, затишний, відкритий для спілкування, навчання та творчості вільний простір.

Хочемо висловити слова подяки кожному, хто долучився до створення вільного громадського простору, хто повірив у цінності RePost та в ідею цього місця.

Сьогодні RePost об’єднує:

27 інвесторів, які зробили свої перші внески у придбання приміщення для Вільного простору та вже більше року підтримують його діяльність

5 меценатів, чиї пожертви були значним внеском у придбання цього приміщення

96 волонтерів, які власними силами і руками облаштовували цей простір та проводили заходи.

6 партнерів, які повірили в наші ідей і підтримали проєкти.

За цей рік нам вдалось реалізувати 7 проєктів та 2 міні-ініціативи в рамках яких було зібрано колекцію настільних ігор, облаштовано кухню, організовано табір гендерної рівності, придбано меблі та обладнання для облаштування простору, зроблено ремонт у приміщенні.

Починаємо ми з маленьких ініціатив, які дають поштовх до нових звершень. І тільки разом, об’єднавши свої зусилля, ми зможемо змінювати світ навколо себе.

Поділитися