Діалогова платформа в RePost – це місце та можливість для мешканців Добропільської ТГ, а також всієї України, розширити розуміння з приводу питань важливих, як для громади та країни, так і особисто для людини. Мета: сприяти порозумінню, переходу від біполярності до різноманітності, до світу, де рівно співіснують інтереси і потреби різних груп людей задля безпеки, стабільності і миру.
Кожен може:
- приєднатися до заходів платформи за умови готовності до діалогу або навчання,
- знайти підтримку в проведенні будь-якої активності, яка буде відповідати меті цієї платформи.
Готовність до діалогу це:
- готовність вголос говорити про важливе для вас;
- намір почути і зрозуміти іншого, навіть того, кому ви не довіряєте, хто вам не подобається, та з ким ви не згодні;
- готовність шукати шляхи, за яких може бути задоволений кожний учасник діалогу.
На базі Діалогової платформи в RePost планується проведення:
- соціальних діалогових заходів в громаді,
- медіаційних процесів у конфліктних ситуація в спільнотах, організаціях, сімейної медіації, в тому числі із залученням неповнолітніх, та інші види,
- груп емпатичної взаємопідтримки за методом Інтегративна терапія спільнот,
- навчання щодо психології комунікації, з тем “Конфлікт”, “Діалог”, “Медіація”, та інших, що стосується мети діяльності платформи.
Інформацію щодо участі в групах емпатичної взаємопідтримки, ви можете отримувати, приєднавшись до каналу https://t.me/joinchat/rHEirVdL1NthZWMy
Ми пропонуємо Вам:
- приміщення Вільного простору RePost у м.Добропілля,
- допомогу у пошуку фасилітаторів діалогів, медіаторів та тренерів,
- обладнання для проведення заходів у комбінованому форматі, коли одна частина учасників знаходиться у приміщенні, а інша підключається дистанційно.
З усіх питань дзвоніть за телефонами: 050 326 9684, 066 603 9065.
Діалогова платформа створена у межах проєкту «Створення діалогової платформи на базі Вільного простору «Repost», який реалізується організацією ГО «Твори Добропілля» за результатами конкурсу грантів «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей», що виконується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.