Завершення проєкту, а можливо початок нового?

розміщено в: News | 0

Останній воркшоп з теми “Запобігання та протидія сексуальним домаганням” відбувся з поліцейськими Покровського РУП. Більше 50 поліцейських прийняли участь в цьому заході.

Найголовніше, що спікерами цього заходу були їх колежанки Ромічева Юлія та Грицай Ірина.

Донести інформацію до людей, які кожного дня стикаються з насиллям, які знають закони та приймають заяви про злочини. Чи буде цікаво тим, хто вже є частково експертом в цьому напрямку?

Спочатку було важко, основні поняття про гендер, види насильства – основа яку потрібно все ж таки проговорити.

Але коли почали розбирати конкретні приклади: почалася жвава дискусія. Через юмор, через живе спілкування один з одним вирішувалися ті питання, які виникають кожного дня, але не на всі є відповіді.

Велика подяка нашему тренеру Ревазу Татеішвілі за підтримку дівчат. Вже зараз можна сказати, що вони вже стали тренерками і можуть далі впроваджувати та розвивати цю тему в інших осередках.

Важлива підтримка від тих, хто поруч, з ким працюєш пліч о пліч.

Велика подяка Кондрацькому Юрію Миклайовичу за підтримку та співпрацю в цьому проєкті. 

Об’єднання зусиль громадськості та поліції поступово дає свої результати. І дві нові тренерки від поліції в напрямку “Гендерної рівності та протидія сексуальним домаганням” – це результат сумісної роботи.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Табір рівності – стоп домагання», який реалізується організацією ГО «Твори Добропілля» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Поділитися