RePost відкрито на ремонт

розміщено в: News | 0

Початок покладено. Готуємо приміщення до ремонту. Програмою ООН із відновлення та розбудови миру підтримано наш проєкт Створення діалогової платформи на базі Вільного простору «Repost». Метою проекту є створення у Добропільській ОТГ умов для ведення конструктивного діалогу активістів з представниками ОМС шляхом набуття відповідних навичок активістами та представниками ОМС, розроблення умови та правил взаємодії між ГО та ОМС

В рамках цього проєкту ми плануємо зробити ремонт туалету та великої кімнати, де буде створена платформа для діалогів. Особливу уваги ми приділяємо маломобільним групам населення, тому під час ремонту плануємо врахувати потреби різних груп населення та забезпечити рівний доступ для всіх категорій відвідувачів Простору, в тому числі, мало мобільних груп.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Створення діалогової платформи на базі Вільного простору «Repost», який реалізується організацією ГО «Твори Добропілля» за результатами конкурсу грантів «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей», що виконується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Поділитися