Перші випускники табору рівності

розміщено в: News | 0

Чотири дні у «Таборі рівності» було спекотно, і не лише через погодні умови, а й від гарячої теми тренінгу – “Запобігання та протидія сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства щодо жінок та дівчат в публічних просторах”

18 учасників та учасниць – молодь, представники поліції, вчителі, працівники різних галузей, психологиня, відвідали тренінг з запобігання сексуальним домаганням, що був розроблений та проведений тренерською групою “Інша Освіта”.

Основною метою навчального процесу було поширити інформацію щодо видів насилля та його проявів, розібратися у термінології: гендер, гендерно обумовлене насилля, домашнє насилля, загальне (публічне) насилля, гендерна рівність, гендерна дискримінація, гендерні стереотипи та різноманіття, активна згода; мотивувати учасниць та учасників до розповсюдження інформації про виявлення та упередження гендерно-обумовленого насилля.

Передумовою ефективної роботи є невимушена атмосфера, що панувала під час тренінгу, співпраця учасників(ць) та робота в командах. За результатами воркшопу, хочеться зазначити велику заохоченість та зацікавленість учасників(ць) до глибшого вивчення теми гендерної рівності та протидії насильницьким діям.

Продовженням навчання стануть власні тестові воркшопи учасникків(ць) тренінгу для аудиторії в їх локальних осередках.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Табір рівності – стоп домагання», який реалізується організацією ГО «Твори Добропілля» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Поділитися