Запрошуємо до Табору рівності

розміщено в: News | 0

Гендер, рівність та різноманіття: що це таке та чому про це треба говорити? Як ми можемо не помічати дискримінацію чи насилля біля себе? Що таке практика активної згоди? Чому ми повинні давати активну згоду?

ГО «Твори Добропілля» оголошує набір на тренінг з теми: «Запобігання та протидія сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства в публічних просторах та закладах», який проводиться в рамках проєкту «Табір рівності – стоп домагання», що реалізує наша організація. Ми шукаємо 36 активних мешканців громад Покровського району (18 жінок та 18 чоловіків віком 16-28 років), які б хотіли отримати знання з цієї теми і після навчання поділитися добутими навичками в своїх осередках.

Навчання буде проводитись в с. Крива Лука у наметовому таборі. Дивовижі краєвиди, річка, посиденькі біля вогнища, відпочинок та навчання на свіжому повітрі.Проживання, харчування та проїзд з міста Добропілля до с. Крива Лука – сплачують організатори тренінгу. Навчання проводиться в 2 етапи по 18 людей протягом 4 днів: з 14.07.21 по 17.07.21 або 21.07.21 по 24.07.21.

Проєкт «Табір рівності – стоп домагання» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.За детальною інформацією просимо звертатися до Кучеренко Марини за номером

Для того, щоб приєднатися до тренінгу, заповніть анкету за посиланням: http://surl.li/vzvk

Поділитися