Клуб настолок у “RePost”

розміщено в: News | 0

Вільний простір «RePost» має гарну новину! Проект «Клуб настолок у “RePost”», що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Британської Ради в рамках програми «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)» набирає обертів. 

Силами волонтерів, партнерів та друзів простору вже завершено ремонт ігрової кімнати і ми з радістю запрошуємо усіх бажаючих у клуб настолок у «RePost». Тут можна відпочити з друзями або сім`єю, пограти в улюблені ігри в затишній невимушеній атмосфері, поспілкуватися з гостями простору та знайти нових друзів.

Наш проект не переслідує розважальних цілей. Ми свідомо обрали настільні ігри, як інструмент взаємодії різних соціальних та вікових груп. За ігровим столом з легкістю можуть зібратися молодь, поліціянти, рятувальники, депутати та громадські активісти. В процесі гри учасники налагоджують неформальну комунікацію один з одним для подолання стереотипів, задля укріплення відчуття безпеки та ефективної взаємодії.

Керівники проекту зібрали чудову колекцію настільних ігор для відвідувачів. Це ігри на розвиток економічних та фінансових навичок, ігри на емоційний інтелект та розвиток образного мислення, навчальні настільні ігри з громадської залученості та  багато іншого.

Розклад ігрових сесій

Щоп’ятниці з 15:00 та по суботах о 12:00 ігротека чекає на свої відвідувачів, адміністратори проекту вже запланувала кілька тематичних ігор.  Слідкуйте за розкладом клубу в нашому календарі активностей, збирайте команди та долучайтесь до нас.

Найближчі зустрічі за ігровим столом:

30 квітня о 15:00 гра «Світ громад», модератор Ірина Козачук

01 травня о 12:00 гра на вибір, модератор Марина Кучеренко

07 травня о 15:00 гра «Життя як проект», модератор Реваз Татеішвілі

08 травня о 12:00 гра на вибір, модератор Тетяна Войтюк

14 травня о 15:00 гра «Грошовий потік», модератор Марина Рибалко

15 травня о 12:00 гра на вибір, модератор Ольга Снісаренко

21 травня о 15:00 гра «Емоційний інтелект» модератор Тетяна Войтюк

22 травня о 12:00 гра на вибір, модератор Надія Білиька

28 травня о 15:00 гра «Країна гідності», модератор Марина Кучеренко

29 травня о 12:00 гра на вибір, модератор Наталя Долгіх

Підтримка проекту

Наразі даний проект реалізується за підтримки програми «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні. Та хочеться зауважити, що вільний простір «RePost» – це суто громадська ініціатива і утримується лише за рахунок благодійних коштів відвідувачів та щомісячних внесків інвесторів.

Тож, щоб забезпечити тривале цікаве і змістовне життя клубу настільних ігор пропонуємо Вам, дорогі учасники, підтримати нашу ініціативу добровільними внесками.

Вхідний квиток

Щоразу, коли ви збираєтесь пограти компанією, вносите з кожного гравця по 10грн на розвиток клубу та оновлення настолок. Зі свого боку RePost гарантує вам чай, печиво та вільний доступ до колекції ігор.

Бонус волонтера

Ми намагаємось підтримувати та заохочувати волонтерів.  Якщо у вас є бажання допомогти у RePost, прибрати приміщення, вимити підлогу, пофарбувати тощо, ласкаво просимо. Увага! Працюють одночасно 1-2 особи. 1 активність у просторі дає 1 бонус на 1 гру для одного учасника, всі інші сплачують по 10

Поділитися