Творчі вихідні

розміщено в: News | 0

В суботу та неділю вільний простір RePost вже традиційно перетворюється творчу майстерню. Цими вихідними наші майстрині разом з відвідувачами створювали дивовижні речі.

Чи замислювались ви що можна зробити зі звичайної пряжі окрім в’язаних і плетених  речей? В суботу під керівництвом нашої майстрині-волонтерки Марини Барсукової у вільному просторі народилися вісім милих помпонів пухнастиків. Для роботи нам знадобились звичайні нитки для в’язання, ножиці, клей та вправні рученята. Власноруч створені веселі іграшки з ріжками та оченятами радували малечу.

Під час недільного майстер класу разом з майстринею Тетяною Криловою створювали прикрасу з бісеру в цегляній техніці.  Робота з бісером – захоплююче рукоділля, яке дивує і зачаровує настільки, що стає «способом життя». Вироби створені власноруч мають дивовижну енергію, адже дрібненькі намистинки зігріваються в руках людини, вбирають її почуття і настрої, оживають і перетворюються у дивовижні прикраси.   

Дана ініціатива реалізовується за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради, адміністрування ГО “Добропільський центр молоді «ДОБРО» та у партнерстві з ГО «Твори Добропілля».

Поділитися