Якщо Ви читаєте цю інформацію, значить ви стали одним зі 100 інвесторів Вільного простору “RePost”! Заповніть, будь ласка, анкету за посиланням, якщо ви цього ще не зробили.
Ми є командою людей, об’єднаних спільною метою розвитку Добропільської громади. Вони допомагають викупити приміщення, і далі інвестують щомісяця по 100 грн. Рішення щодо напрямів використання цих грошей приймають інвестори на своїх зборах: кожен інвестор має право запропонувати куди витрачаємо гроші. Ми плануємо розподіляти їх таким чином: 20% на адміністрування простору, 80% – раз на півроку за рішенням зборів інвесторів. Ми можемо заявити: у нас є гроші, ми їх зібрали, дайте ще мільйон і ми це зробимо))). Це відкриває більше можливостей для залучення інвестицій.

Приміщення простору коштувало 300 000 гривень. Для його придбання об’єдналися активні люди, зробили свій внесок, перерахувавши по 3 000 гривень на рахунок громадської організації “Твори Добропілля”. Та продовжують підтримувати РеПост щомісячними внесками.

Для вступу до спільноти інвесторів Вільного простору “RePost” необхідно зробити одноразовий внесок у розмірі 3000 грн та щомісячні внески від 100 грн.

Реквізити ГО “Твори Добропілля”

Номер рахунку UA193355480000026006053632959

код ЄДРПОУ/ІПН 43299722

Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Із наступного місяця після здійснення одноразового внеску, інвестор зобов’язується  перерахувати на розвиток спільноти щомісяця по 100 грн. Це основа фонду громади: ми стаємо незалежними та приймаємо власні рішення щодо розвитку громади.

Основні умови нашої взаємодії закріплюємо в меморандумі, текст якого ви можете знайти за посиланням

Офіційним власником приміщення є ГО “Твори Добропілля”. Вона зареєстрована у 2019 році. Діяльність організації спрямована на саморозвиток та самовираження мешканців через культурні, миротворчі, екологічні, навчальні та інші заходи в Добропільській громаді Донецькій області.

Цінності спільноти:

 • Аполітичність. Ми не проводимо політичних подій та не згадуємо своє членство в спільноті під час політичної діяльності. Політики можуть бути інвестор_ками спільноти, але не можуть використовувати цей статус в своїй агітації.
 • Секулярність. Ми не проводимо релігійних подій та не згадуємо своє членство в спільноті під час релігійної діяльності. Члени/членкині релігійних спільнот можуть бути інвестор_ками спільноти, але не можуть використовувати цей статус в своїй агітації.
 • Локальність. Цей проект працює на розвиток Добропільської ОТГ та людей що проживають в цій громаді. Рішення про переїзд простору в інші міста чи перенесення діяльності проекту в інші ОТГ не розглядається.
 • Законність, прозорість, рівність.

Правила перебування в спільноті:

 1. Умови входу: 
 1. Людина може потрапити в команду інвестор_ок за умови рекомендації людини що вже є в команді. Рекомендація повинна бути аргументованою, щоб ми розуміли чому цю людину рекомендують.
 2. Якщо хтось не згоден з кандидатурою, може висловити аргументовану відмову. За умови наявності двох аргументованих відмов, ми відмовляємо цій людині в участі в проекті. Відмова – це запобіжний захист спільноти від людей, що можуть нести загрозу репутації та успішному виконанню проекту, саме тому обов’язковим атрибутом відмови повинна бути аргументація такої відмови. Особисті конфлікти аргументацією не вважаються.
 3. Вступний внесок у розмірі 3000 грн на рахунок ГО “Твори Добропілля”. Переказ грошей без узгодження кандидатури не гарантує включення людини в список інвесторів_ок. 
 4. Щомісячний внесок у розмірі 100 грн
 5. Участь в голосуванні за підтримку ініціатив націлених на розвиток міста, що буде проходити раз на півроку
 6. Підпис під правилами спільноти та цінностями спільноти
 7. Умови виходу:
  1. За власним бажанням (виключення з моменту подачі заяви на вихід)
  2. Смерть (виключення автоматично з моменту настання смерті)
  3. Проста більшість голосів Зборів Інвестор_ок (виключення з моменту оформлення протоколу Зборів)
Поділитися