Діалогова платформа

Діалогова платформа в RePost – це місце та можливість для мешканців Добропільської ТГ, а також всієї України, розширити розуміння з приводу питань важливих, як для громади та країни, так і особисто для людини. Мета: сприяти порозумінню, переходу від біполярності до різноманітності, до світу, де рівно співіснують інтереси і потреби різних груп людей задля безпеки, стабільності і миру.
Подробиці ТУТ

Творчі майстер-класи

Творчий розвиток – частина діяльності вільного простору RePost. Щосуботи і щонеділі відвідувачі простору, незалежно від віку і статі, можуть  обрати для себе цікаве заняття, навчитися новому чи вдосконалити ї вміння разом з майстринями Добропілля. Різноманітні техніки і майстер-класи, чекають на вас: плетіння з бісеру, виготовлення текстильних іграшок, створення прикрас з намистин,  робота зі стрічками та папером,  акварельний живопис та безліч можливостей і  великий вибір творчих занять для кожного з вас! Слідкуйте за розкладом майстерні ТУТ

Театральна студія

Театр – неймовірний світ перевтілень, що захоплює кожного глядача, змушує переживати цілий спектр емоцій і дарує незабутні враження.Якщо ви мрієте  спробувати себе у ролі головного актора та відчути овації на свою честь, пережити незабутні відчуття та навчитися контролювати свої емоції, втілювати творчі задуми та розвивати естетичний смак, здобути нові навички взаємодії з глядачем та опанувати майстерність публічного виступу, ваші мрії та бажання здійснилися. Завітайте до «Театральної студії» разом ми  відкриємо нові горизонти.. Графік роботи узгоджується з усіма учасниками студії.

Молодіжна медіа тусовка

Медіа тусовка запрошує творчу молодь Добропілля приєднатися до світу журналістики.  Ми навчаємось висловлювати свої думки, працювати перед камерою, опрацьовувати інформацію, створювати відео репортажі, брати інтерв’ю та вести блоги. Молодіжна медіа тусовка вже реалізовує свій творчий потенціал та інформує мешканців міста про життя та проблеми громади у своїх відео репортажах. Підписуйтесь на канал в Instagram та telegram і слідкуйте за новинами.

Групи емпатичної підтримки «Перлина»

Щастя – це коли тебе розуміють!  Нерідко зі своїми сумнівами, розчаруваннями, проблемами ми залишаємось наодинці. Не тому що у нас немає друзів, рідних та близьких, скоріше, тому що наші переживання здаються не такими важливими, щоб говорити про це в голос. Зустрічі в групі емпатичної підтримки  дають можливість поділитися тим, що тебе хвилює.  У нас немає критики чи звинувачень, ми будемо раді познайомитись з тобою,  випити чаю, поговорити про твої хвилювання, ми не даємо рекомендацій і порад, ми даруємо тобі свою підтримку.   Модератор групи Тетяна Войтюк.

Кінопокази

Щоп’ятниці RePost наповнюється особливою атмосферою. На великому екрані з’являються улюблені кіногерої, відвідувачі можуть насолоджуватись переглядом, та обговорювати побачене. Кіно для показу обирають самі глядачі. Ми пропонуємо стрічки з відкритих колекцій, запускаємо голосування та анонси в соцмережах, відвідувачі  вирішують що будуть дивитись, а ми вже запустили проектор і чекаємо на вас. Окрім ігрових, художніх фільмів ми пропонуємо нашим відвідувачам поринути у світ документального кіно, навчитись читати і досліджувати «знаки» залишені режисерами, говорити про побачене, бо документальне кіно – це мистецтво, що спонукає думати. Наші кіно-посиденьки надзвиЧАЙні та ціКАВІ, приносьте з собою смаколики та насолоджуйтесь переглядами та спілкуванням.

Клуб настільних ігор

У нашому клубі можна розраховувати на затишну атмосферу, смачний чай, wi-fi і, звісно, безліч настільних ігор. Клуб настільних ігор – це можливість зробити дозвілля мешканців міста більш якісним і корисним. Тут можна знаходити друзів, однодумців, неформально поспілкуватися та корисно провести час. Хибна думка, що гратися можна тільки дітям і підліткам. Ми чекаємо на всіх: на поважних службовців і галасливих підлітків, на гламурних дівчат і мовчазних чоловіків, на веселі компанії та новачків. Завітавши до нас, ви отримуєте море задоволення, як від гри, так і від живого спілкування і нових знайомств. Чекаємо з у RePost.

UrbanTalks

UrbanTalks – це тематичні зустрічі присвячені розвитку міста та спрямовані на згуртування спільнот навколо конкретних тем. UrbanTalks – дружній діалог на тему, як розвивати місто та будувати успішну країну. Просторове планування, розвиток інфраструктури, озеленення міст, створення громадських просторів – ці і багато інших питань хвилють мешканців міста. Ми пропонуємо зібратися разом та поспілкуватися, обговорити ідеї, обмінятися досвідом, розробити план та від розмов переходити до ДІЙ. З міни в нашому місті залежать від кожного мешканця. Координатор напрямку Володимир Орос

Speaking Club

Speaking Club – це чудовий спосіб потренувати свою англійську.  Наша головна мета позбавитись бар’єру говорити  іноземною.  Чи помічали ви, що можете розуміти дещо з надрукований англомовного тексту, чи самотужки написати нескладне речення англійською, а сказати вголос набагато складніше. Розмовний клуб кращий інструмент для відточування швидкості розмови, формування думок іншою мовою та  їх словесному вираженню, поповнення власного словникового запасу і багато іншого.

Бізнес клуб

Ми прагнемо створити спільноту, де кожен з учасників знайшов друзів і однодумців, зв’язки і партнерів, нові знання, інструменти і навички у різних сферах життя. Бізнес-клуб – це синергія активних для якісних змін у суспільстві. Це розвиток, спілкування та співпраця. Це  об’єднання людей із спільними цінностями і життєвою філософією. Ми пропонуємо зустрічі з успішними підприємцями, нетворкінг, тренінги і неформальне спілкування. Координатор напрямку Володимир Орос

Робоклуб

Робоклуб запрошує школярів та дорослих поринути у захоплюючий світ робототехніки. Тут можна будувати, моделювати, проектувати, фантазувати, а найголовніше – ДІЯТИ. На заняттях відвідувачі вчаться збирати самостійно та за інструкціями унікальних роботів, створювати програми для їх управління, реалізовувати свої фантазії у створенні власних проектів.Робота з конструкторами дозволить у формі гри дізнатися багато важливих ідей, розвинути необхідні в подальшому житті навички активної творчої особистості.

Поділитися